432 переглядiв

ДЗОВ «Байдиківка» чекає дітей на оздоровлення та відпочинок

01

Забезпечення літнього оздоровлення й відпочинку, змістовного дозвілля, творчого особистісного розвитку дітей та підлітків – одне із основних завдань у роботі керівництва міста. Тож 6 червня міжвідомча комісія з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей при виконавчому комітеті Ізюмської міської ради перевіряла дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Байдиківка» на готовність безпечного та комфортного перебування дітлахів у ньому під час літніх канікул.
Перед відкриттям цьогорічного оздоровчого сезону були оновлені приміщення корпусів закладу, відремонтована підлога, пофарбоване дитяче надвірне ігрове приладдя, лавки, альтанки, посаджено клумби тощо. На пляж завезено свіжий пісок. За кошти місцевого бюджету придбано пральну машину, а у спальні кімнати закуплені нові меблі. Всім необхідним діти будуть забезпечені в повному обсязі: посуд, постільна білизна, подушки, матраци, ковдри та простирадла – цілком вистачить для всіх.
Крім того, перед дітьми відкриється світ цікавих ігор, конкурсів, майстер-класів, змагань, концертів, різноманітних шоу-програм, творчих гуртків, дискотек. Завдяки широкому вибору занять кожен неодмінно зможе підібрати щось на свій смак.
А оскільки «Байдиківка» розташована на березі Оскільського водосховища, то купання додасть їм сили і здоров’я на весь наступний рік.
Після активних занять діти смачно харчуватимуться у їдальні, де кваліфіковані кухарі надаватимуть збалансоване якісне і різноманітне харчування.
Для роботи з дітьми набрано професійний колектив вихователів, медичних працівників та технічного персоналу. Безпеку під час літнього відпочинку цілодобово забезпечуватимуть працівники Ізюмського відділу поліції.
Як повідомив начальник управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради Максим Стрельник, для підготовки закладу до оздоровчого сезону з міського бюджету виділено 207 тисяч 140 гривень.  
Цього року повна вартість путівки складає 5040 грн. за 21 день оздоровчої зміни – це найвигідніша ціна в регіоні. Для всіх батьків вона коштує однаково, єдине, що деякі первинні профспілкові організації або підприємства відшкодовують частину вартості путівки, а решту сплачують батьки. Виділяються з міського бюджету і кошти для оздоровлення та відпочинку дітей пільгового контингенту – це 200 тисяч гривень.
Зазначимо, що перша зміна у «Байдиківці» вже повністю укомплектована: 150 хлопчиків та дівчаток з міста Ізюм, Ізюмського району та інших областей Слобожанщини перебуватимуть тут з 19 червня до 9 липня.
Тож, шановні батьки, поспішайте придбати путівку й оздоровити своїх дітей у другий сезон, який триватиме з 12 липня по 1 серпня. Бо найкращий, максимально насичений, корисний і просто захоплюючий відпочинок – це відпочинок саме в дитячих закладах, бо він дасть вашій дитині масу позитивних емоцій, яскравих спогадів та незабутніх вражень, а також стане в нагоді для набуття навику спілкування в новому колективі, зробить її більш впевненою у собі та своїх силах, більш самостійною.

Електронна платформа Громадський бюджет