Офіційний сайт міста Ізюм

333 переглядiв

ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ: наступний крок у співпраці з громадою міста

 

_yfoN-rubCA

Відтепер ізюмчани  можуть звертатися до міської влади з побажаннями вирішити проблеми, які їх турбують, не виходячи з власної оселі.

Такий спрощений механізм впливу громадян на прийняття рішень став можливий завдяки новому впровадженню – електронним петиціям.

Згідно ухваленому депутатами Ізюмської міської ради Положенню про порядок подання та розгляду електронних петицій до Ізюмської міської ради ізюмчани, які бажають висловити свої пропозиції чи ініціативи до міської влади, мають зареєструватись за допомогою  електронної системи банківської ідентифікації (BankID) або ЕЦП (електронний підпис) на офіційному сайті міста Ізюм в розділі «ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ».

В Петиції має бути викладено суть звернення, а в заголовку Петиції зазначено її короткий зміст.

Підтримати електронну петицію, тобто підписатись за те чи інше звернення, мешканці нашого міста можуть у простий спосіб – зареєструвавшись на сайті.

Петиція розглядається міською радою за умови збору на її підтримку не менше ніж 200 електронних підписів  протягом не більше 30 календарних днів з дня її оприлюднення на офіційному сайті міста Ізюм.

Ізюмський міський голова невідкладно, але не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок розгляду Петиції на офіційному сайті міста Ізюм, яка в установлений строк набрала необхідну кількість голосів на її підтримку, скликає сесію Ізюмської міської ради для розгляду Петиції.

Таким чином, ізюмчани тепер мають змогу безпосередньо впливати на життя рідного міста за допомогою електронних петицій та прямого діалогу з міською владою.