271 переглядiв

20 грудня відбулось чергове засідання 80 сесії Ізюмської міської ради

1409

20 грудня відбулось чергове засідання 80 сесії Ізюмської міської ради

На сесії був присутній заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Вадим Данієлян. Від голови ХОДА Юлії Світличної та себе особисто він  привітав присутніх у залі з наступаючими новорічними святами та вручив грамоти ХОДА секретарю Ізюмської міської ради Артему Єрдаларяну,  депутатам  Ізюмської міської ради Володимиру Мацокіну та Валерію Геллє за активну діяльність, спрямовану на розбудову місцевого самоврядування в Україні, вагомий внесок в соціально-економічний розвиток Харківщини та з нагоди Дня місцевого самоврядування, який відзначався в Україні 7 грудня.

Ізюмський міський голова Валерій Марченко представив громаді нового в.о. начальника Ізюмського відділу поліції  підполковника Сергія Пономарьова.  Новопризначений начальник звернувся до присутніх, трохи розповів про себе та пообіцяв зробити все, аби злочинів в Ізюмі стало менше. Навіть дав свій особистий номер телефону для взаємозв’язку з жителями міста. Натомість міський голова побажав плідної праці на благо міста та озвучив вже перше завдання – взяти під особистий контроль справу пограбування відділу землевпорядкування Ізюмської міської ради, звідки крадії винесли комп’ютерну  техніку, в якій зберігалась важлива інформація.

Далі депутати приступили до роботи. Так, більшістю голосів вони ухвалили бюджет міста на 2019 рік та зміни до бюджету на 2018 рік , перспективний план роботи Ізюмської міської ради,  земельні та інші питання, з переліком яких можна ознайомитись на офіційному сайті міста Ізюм.

 

Електронна платформа Громадський бюджет