127 переглядiв

Ізюмський міськрайонний центр зайнятості інформує

Служба зайнятості

Ізюмський міськрайонний центр зайнятості інформує, що у період дії карантину, з метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції, в  центрі зайнятості  прийом громадян ведеться дистанційно.
Для реєстрації у якості безробітного та призначення допомоги по безробіттю у цей період до центру зайнятості необхідно подати заяви про надання/поновлення статусу безробітного та призначення/поновлення виплати допомоги по безробіттю (зразки заяв за посиланням: https://kha.dcz.gov.ua/…/zrazky-zayav-pro-nadannyaponovlenn… ), а також копії паспорта, ідентифікаційного коду, документа про освіту, трудової книжки.
Подати зазначені документи можливо наступним чином:
– направити скановані й збережені у форматі PDF або інших форматах, фотокопії документів на електронну адресу центру зайнятості;
– надати заяви та ксерокопії вищезазначених документів, завірених особистим підписом, через скриньку для прийому кореспонденції, розташовану в центрі зайнятості.
З адресами базових центрів зайнятості/філій ХОЦЗ ви можете ознайомитись за посиланням https://kha.dcz.gov.ua/…/kontaktni-telefony-filiy-harkivsko…
Адресу електронної пошти, номери телефонів базових центрів зайнятості/філій ХОЦЗ ви можете отримати за посиланням https://kha.dcz.gov.ua/…/shanovni-kliyenty-sluzhby-zaynyato….
Після отримання ваших документів фахівець центру зайнятості/філії ХОЦЗ зв’яжеться з вами для підтвердження або уточнення наданої інформації.
ТОМУ ОБОВ’ЯЗКОВО ВКАЖІТЬ КОРЕКТНИЙ КОНТАКТНИЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ!

Електронна платформа Громадський бюджет