346 переглядiв

93-я сесія Ізюмської міської ради пройшла жваво та конструктивно

MVT02400

19 серпня 2019 року у великій залі засідань депутати міської ради вчергове зібрались на сесійне засідання.
І за традицією воно розпочалося з 30-хвилинки, де у своїх виступах ізюмчани Тамара Пивоварова, Олексій Кравченко та Галина Панченко піднімали питання житлово-комунального характеру.
Депутати Анатолій Фомичевський, Володимир Ковальчук, Роман Журба, Олександр Покровський, Сергій Понімаш та Олександр Явдокименко звернулися до міського голови зі своїми запитами.
Далі перейшли до розгляду основних питань порядку денного. Зокрема, народні обранці затвердили внесення змін до бюджету міста Ізюм на 2019 рік, порядок розподілу та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб в нашому місті, грантове фінансування проекту «Впровадження енергозберігаючого проекту у навчальних закладах міста Ізюм» від НЕФКО, положення комунальної організації «Ізюмський інклюзивно-ресурсний центр» в новій редакції та положення про громадський бюджет Ізюмської міської ОТГ.
Надали депутати і дозвіл на створення органів самоорганізації населення територіальної громади міста Ізюм квартальних комітетів №№5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 24, 29 та 30.
Заслухали також доповідь начальника управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради Максима Стрельника щодо створення Молодіжної ради при Ізюмській міській раді.
Закінчився розгляд основних питань порядку денного врегулюванням земельних відносин в межах території міста Ізюм та в межах об’єднаної територіальної громади.
Серед додаткових сесійних питань депутатами був схвалений текст звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Асоціації міст України щодо фінансування медичних закладів міста для закупівлі препаратів інсуліну, проголосовані зміни до програм розвитку житлово-комунального господарства, інфраструктури, благоустрою та підтримки комунальних підприємств міста Ізюм на 2018-2020 роки.
Прийнято ряд рішень стосовно Кам’янського НВК. Зокрема, заклад перейменовано у Кам’янський ліцей Ізюмської міської ради та затверджено акт приймання-передачі на баланс міського управління освіти його нежитлових будівель та споруд, нерухомого та рухомого майна, малоцінних та швидкозношуваних предметів.
Хочеться зазначити, що недоцільних дискусій з більшості сесійних питань можна було б уникнути, аби деякі депутати відповідальніше та ретельніше готуватися до сесійних засідань, вивчати законодавчу базу та Регламент Ізюмської міської ради.

Електронна платформа Громадський бюджет