Офіційний сайт міста Ізюм

323 переглядiв

Автомобільна стоянка  біля торговельного майданчика “Поворотка” капітально відремонтована

1

       Кілька тижнів тому було розпочато ремонт асфальтового покриття перед торговими об’єктами ринку “Поворотка”, який до цього не ремонтувався майже 50 років.

       Під час злив або танення снігу там постійно була вода і авто, які зупинялись на стоянці, просто занурювались у воду та багнюку. Адже при зруйнованому дорожньому покритті була також відсутня система водовідведення. Складно було і пішоходам, і працівникам ринку, і гостям нашого міста, які трасою проїжджають повз нього.

       Тому в цьому році міська влада ініціювала проведення ремонтних робіт і виділила близько 1 млн. 700 тис. грн. на капітальний ремонт стоянки.

       І вже за кілька тижнів візитівку нашого міста було не впізнати — замість ям суцільний асфальт. Більш того, як зазначив начальник управління житлово-комунального господарства Юрій Донець, асфальтове покриття спеціально клали з ухилом, аби уся вода стікала в зливну каналізаційну трубу. Тож тепер “Поворотка” повністю облаштована та готова приймати транспорт та перехожих.

       Останньою вулицею, на якій в цьому році буде виконано ремонт дороги протяжністю 150 м, стане вул. Покровська. Роботи там планується закінчити, за умови відсутності дощу, за кілька днів.