240 переглядiв

Брифінг заступника Ізюмського міського голови Михайла Іщука щодо капітального ремонту стаціонарного корпусу Ізюмської ЦМЛ

0001

Шановні ізюмчани!

       В 2017 році питання медицини, а також відновлення і розвитку закладів охорони здоров’я в нашому місті для міської влади є пріоритетним.

     Вперше за багато років Ізюмський міський голова почав приділяти належну увагу цій гуманітарній сфері, а міська влада почала виділяти кошти не тільки на її утримання, а ще й на модернізацію.

       Але за цей час приміщення Центральної міської лікарні, прийшли в занедбаний стан, як зовні, так і всередині. На жаль, всі ці фактори негативно впливають на умови надання медичних послуг і лікування пацієнтів.

       Через те, що медична сфера в Ізюмі фінансується за рахунок державного бюджету і частково місцевих коштів, ще минулого року Ізюмський міський голова Валерій Марченко звернувся до керівництва Харківської обласної державної адміністрації з клопотанням включити в стратегію розвитку Харківської області проект капітального ремонту будівлі стаціонарного корпусу Ізюмської центральної міської лікарні.

        В  результаті наш проект переміг на конкурсному відборі і зайняв високу рейтингову позицію у переліку проектів з усіх міст Харківської області.

       В зв’язку з цим, на останній сесії Ізюмської міської ради, в рамках співфінансування даного проекту, депутати ухвалили рішення про виділення з місцевого бюджету 3 млн. 23 тис. грн. на капітальний ремонт стаціонарного корпусу міської лікарні. Загальна вартість проекту становить 30 млн. 238 тис. грн. Тобто, це найбільша інвестиція в галузь медицини нашого міста за останні десятиліття.

     Тому, як тільки з Державного фонду регіонального розвитку будуть виділені необхідні кошти для реалізації проекту і будуть проведені тендерні процедури в електронній системі «ПРОЗОРО», в стаціонарному корпусі Ізюмської центральної міської лікарні розпочнеться масштабний капітальний ремонт.

       Проектом передбачено: заміна всіх вікон та дверей на нові енергоефективні; утеплення зовнішніх стін; ремонт покрівлі і ремонт кабінетів та палат для хворих, ремонт вентиляційної системи та проведення реконструкції систем тепло-, водо- та електропостачання, а також капітальний ремонт ліфтів.

       Все це надасть можливість створити комфортні умови для надання якісних медичних послуг та лікування пацієнтів. А також, створити на базі Ізюмської міської лікарні сучасний заклад охорони здоров’я, який зможе обслуговувати не тільки мешканців м. Ізюма та Ізюмського району, а ще й сусідніх з м. Ізюмом районів Харківської області.

     Підсумовуючи сказане, хочу зазначити, що для міської влади завжди є принциповим питання виконання своїх зобов’язань перед громадою Ізюма і ми докладатимемо всіх можливостей для забезпечення ізюмчан комфортними умовами  в усіх сферах життєдіяльності нашого міста.