356 переглядiв

Чергова сесія Ізюмської міської ради пройшла нелегко, але продуктивно

Ізюм ОФІЦІЙНИЙ.00_04_03_12.Still041

25 липня в Ізюмі відбулася чергова 91-а сесія міської ради.
Як зазвичай, вона розпочалася з 30-хвилинки для виступів. Тамара Пивоварова вкотре говорила про громадський транспорт та медичне обслуговування. Наприкінці її виступу Ізюмський міський голова Валерій Марченко застеріг громадську активістку щодо інформації, яку вона кожного разу доносить містянам із сесійної зали: факти повинні завжди бути перевіреними, достовірними і не вводити людей та депутатів в оману.
Слово також було надане голові Громадської ради при виконавчому комітеті Ізюмської міської ради, директору ПМП «Залізничник» Людмилі Гришко. Вона подякувала керівництву міста, громадським організаціям, підприємствам, які допомогли облаштувати парк біля «Залізничника».
Далі Ізюмський міський голова Валерій Марченко повідомив про кадрові призначення: з 1 липня 2019 року директором бюджетної установи «Молодіжний центр» Ізюмської міської ради стала Оксана Акульшина, з 8 липня 2019 року директором КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Ізюм» Ізюмської міської ради – Юлія Вродзинська, виконання обов’язків головного лікаря КЗ «Міська залізнична поліклініка» покладено на Людмилу Михайліченко.
Від депутата Володимира Ковальчука до міського голови надійшов запит житлово-комунального характеру.
Далі безпосередньо розпочався розгляд основних та додаткових сесійних питань, серед яких домінували питання житлово-комунальної сфери та благоустрою. Депутати затвердили звіт про виконання бюджету міста Ізюм за перше півріччя 2019 року, внесли зміни до персонального складу виконавчого комітету Ізюмської міської ради 7 скликання, до Програми економічного і соціального розвитку міста Ізюм на 2019 рік, затвердили Положення про управління економіки та інвестицій апарату виконавчого комітету Ізюмської міської ради, погодилися на прийняття участі у проекті «Механізм підтримки послуг з підвищення енергоефективності в громадських будівлях», врегулювали питання земельних відносин.
Ухвалили рішення і по декільком майновим питанням щодо Кам’янського старостинського округу: прийняли у власність територіальної громади міста Ізюм будівлі, споруди дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних закладів освіти та безоплатно передали спеціалізований транспортний засіб з балансу Кам’янської сільської ради на баланс управління житлово-комунального господарства.
Останнє питання викликало серед депутатів та присутніх у залі жваву дискусію. Було відчуття, що деякі з народних обранців або не до кінця розібралися у суті справи, або явно захищають інтереси районної влади. Врешті, позитивне рішення щодо цього питання таки було прийнято.
Наприкінці сесійного засідання гості з Києва – голова Держкомтелерадіо України Олег Наливайко та голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко вручили Почесну грамоту секретаріату НСЖУ Ізюмському міському голові Валерію Марченку за принципову позицію щодо процесу роздержавлення ЗМІ та вшануванню пам’яті нашого земляка, журналіста, голови НСЖУ з 1997 по 2012 роки Ігоря Лубченка, а також нагородили колектив та журналістів газети «Обрії Ізюмщини» у зв’язку із 100-річним ювілеєм видання.

Електронна платформа Громадський бюджет