66 переглядiв

Чергові перемоги ізюмських боксерів та тхеквондистів

IMG-1476bac860d28370d5eff4ac494082b9-V

*Напередодні Чемпіонату України з боксу серед юнаків 2006-2007 р.н., у м. Харкові з 27 по 29 лютого відбулися регіональні змагання, в яких брали участь команди з Харківської, Полтавської, Сумської та Чернігівської областей.
Рябенко Андрій та Козлов Єгор вихованці тренера-викладача з боксу Кириченка В.П. представляли Ізюм на цих стартах. Обидва юнаки виступали у суперважкій категорії – 90 кг. За підсумками змагань Козлов Єгор завоював бронзову медаль, а переможцем змагань став Рябенко Андрій, який виборов право представляти Харківську область на Чемпіонаті України наприкінці березня 2020 року.

*29 лютого 2020 року у легкоатлетичному манежі стадіону «Ворскла» (м. Полтава) відбувся відкритий чемпіонат Полтавської області з тхеквондо (ВТФ).
У змаганнях взяли участь 14 команд-учасниць з Полтавської, Харківської, Сумської областей та м. Києва, які показали свою майстерність у видовищних та яскравих поєдинках.
Наше місто на чемпіонаті представляли 20 вихованців відділення тхеквондо (ВТФ) Ізюмської ДЮСШ імені В.В. Ткаченка. Змагання показали, що підопічні тренера-викладача Палія Віталія Вадимовича готові з гідністю подолати поставлені завдання. Юні тхеквондісти продемонстрували свою витримку та спортивний характер, і як результат – 15 нагород різного ґатунку та третє загальнокомандне місце.
Чемпіонами Полтавської області стали Казакова Ангеліна, Варибрус Євген, Ворошило Олександр, Калінушка Микита, Маковецький Іван та Орел Ілля. Срібні медалі змагань у Пелих Софії та Копичко Ксенії. Бронзові нагороди завоювали Качура Анастасія,Горбатенко Ксенія, Галаніна Єлизавета, Спорник Єгор, Кабанов Кирило, Бабенко Іван, Ісоченко Андрій.
Вітаємо тренерів-викладачів та вихованців ДЮСШ з успішним виступом на змаганнях та бажаємо їм успіхів і перемог в наступних стартах!

 

Електронна платформа Громадський бюджет