165 переглядiв

Дебютували юні музиканти

 IMG_9052

 

       14 лютого в Ізюмській дитячій музичній школі відбувся Десятий  ювілейний фестиваль юних виконавців «Дебют».

       Учні-першокласники вперше виступили перед великим загалом, виконуючи невеличкі твори на музичних інструментах, грі на котрих навчаються у школі. Для дітей це була нова хвилююча подія – адже до цього вони грали лише в присутності своїх вчителів. Батьки, друзі, вчителі школи – усі зібрались аби підтримати виступаючих.

       Зі своїм першим виступом першокласники справились на відмінно – грали вони впевнено, не дивлячись на хвилювання, що трохи було помітно зовні. Вдячні глядачі гучно аплодували після кожного виступу.

       Аби надати впевненості виступаючим та показати приклад досвідченої гри, під час фестивалю учні старших класів музичної школи виступили з невеликим концертом – грали на акордеонах та фортепіано, співали сольно та ансамблем. Виступи супроводжувались відео та фото ілюстраціями на великому екрані, що додало яскравості заходу.

       По закінченню фестивальної програми, усіх привітала директор Ізюмської дитячої музичної школи Світалана Гунько, котра побажала учням сил і натхнення, а батькам – терпіння і витримки. Кожен учасник отримав Диплом фестивалю та солодкий подарунок. Також було зроблене загальне фото учасників – на пам’ять про перший виступ.

       Вітаємо юних музикантів з дебютом та бажаємо їм успіхів у навчанні, терпіння та посидючості для вивчення нових чудових творів!

 

Управління культури Ізюмської міської ради

 

 

Електронна платформа Громадський бюджет