830 переглядiв

Депутати Ізюмської міської ради 7 скликання 19 листопада зібрались на позачергову 119 сесію

DSC06018

Хоча вже обрано новий склад депутатського корпусу, та новообрані депутати ще не почали здійснювати свої повноваження. Разом з тим виникла нагальна необхідність ухвалити зміни до міського бюджету та деякі інші питання життєдіяльності Ізюмської громади. Саме з цієї причини і була скликана позачергова сесія.

Так, депутати ухвалили зміни до міського бюджету, зокрема, збільшення дохідної частини за рахунок перевиконання за 9 місяців 2020 року та ін., внесли зміни до деяких програм та рішень, які і не досить суттєві на перший погляд, але від їх прийняття  залежатиме подальше їх функціонування та фінансування. Також депутати затвердили Положення про старосту старостинського округу Ізюмської міської ради, Положення про Управління житлово-комунального господарства Ізюмської міської ради в новій редакції, прийняття до комунальної власності майна з державного та обласного бюджетів та інші питання. 

Деякі депутати не вважали ухвалення цих питань вкрай важливим і необхідним для  Ізюмської громади, тому покинули сесійну залу.

Електронна платформа Громадський бюджет