322 переглядiв

Для ізюмських школярів удвічі зменшено проїзд у громадському транспорті

Ізюм ОФІЦІЙНИЙ.00_00_54_13.Still032

Закінчується літо, а разом з ним добігають кінця найдовші та найяскравіші канікули. Незабаром шкільний дзвоник покличе сісти за парти близько 4500 ізюмських дітей.
Щоденний проїзд учнів у громадському транспорті міста до школи та після занять додому, а також у разі відвідування спортивних секцій, шкіл естетичного виховання, танцювальних колективів та інших гуртків, щодня обходиться близько 30 гривень на одну дитину.
Тож за ініціативи Ізюмського міського голови Валерія Марченка та керівництва міста, враховуючи численні побажання батьків школярів, була розроблена Міська Програма «Організація перевезення учнів на міських автобусних маршрутах на 2019-2022 роки».

Детальніше про це розповідає заступник Ізюмського міського голови Костянтин Петров:
– Виконання такої Програми дасть змогу створити умови для забезпечення регулярного перевезення учнів міста протягом навчального року. Нею передбачений проїзд учнів за 50-відсотковим пільговим тарифом з 1 вересня по 31 травня щоденно, крім суботи та неділі. Тобто вартість проїзду для ізюмських школярів складатиме 3 грн. 50 коп.
Перевезення учнів за пільговим тарифом відбуватиметься при наявності учнівського квитка загальноосвітніх шкіл та гімназій міста Ізюм, який вони отримають у своїх навчальних закладах.
Фінансування Програми буде здійснюватися за кошти місцевого бюджету.
Відшкодування вартості проїзду учнів на міських автобусних маршрутах перевізникам буде здійснюватися управлінням освіти Ізюмської міської ради на підставі Договорів про відшкодування вартості проїзду учнів на міських автобусних маршрутах.  

Сподіваємося, що напередодні навчального року такий подарунок від міської влади порадує і батьків, і школярів нашої громади, оскільки зменшиться фінансове навантаження на бюджети окремих сімей, діти зможуть вчасно діставатися до навчальних, позашкільних закладів для отримання знань та свого всебічного творчого розвитку.

Електронна платформа Громадський бюджет