332 переглядiв

Для ізюмських спортсменів придбано новий спортивний інвентар

123

Для ізюмських спортсменів придбано новий спортивний інвентар

 

На базі ДЮСШ ім. В. Ткаченка функціонують 3 спортивних зали, 3 спортивні майданчика з штучним покриттям, на базі яких діти та підлітки можуть безкоштовно займатися спортом. Тренування проводяться на безоплатній основі кваліфікованими тренерами-викладачами. Для забезпечення комфортного тренування спортсменів та гідного виступу на змаганнях усіх рівні керівництво міста ініціювало виділення коштів з міського бюджету на закупку необхідного  спортивного інвентарю для різних секцій. Так, на суму 37,5 тис. грн. придбано  легкоатлетичне спортивне взуття, боксерські професійні рукавички, боксерські груші, баскетбольні, волейбольні та футбольні м’ячі, скакалки, рюкзаки для спортивної форми.

Діти та тренери такими обновками вкрай задоволені. Легкоатлети відразу приміряли шиповки та випробували скакалки, боксери — захисну екіпіровку та рукавички, а баскетболісти — м’ячі.

“Дитячий спорт для розвитку повинен мати фінансову підтримку та міцну базу. Новий спортмайданчик, оновлення спортивного інвентарю та матеріальна підтримка спортивної школи – основні напрямки, які обрала міська влада, виконуючи це завдання”, – відзначила директор ДЮСШ Людмила Товстун.

Електронна платформа Громадський бюджет