Офіційний сайт міста Ізюм

43 переглядiв

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ МІСТА ІЗЮМ.

Безымянный

Виконавчий комітет Ізюмської міської ради повідомляє, що до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107, внесено зміни постановою Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року № 285.

 

З 10 квітня 2019 року починається робота програми з використання коштів державного бюджету по нарахуванню фізичним особам дотації за утримання молодняку великої рогатої худоби.

 

Дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників.

Дотація за молодняк, який народився у господарствах фізичних осіб, надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі:

у період утримання молодняка віком від одного до п’яти  місяців – 300 гривень за голову;

у період утримання молодняка віком від п’яти до дев’яти  місяців – 700 гривень за голову;

у період утримання молодняка віком від дев’яти до тринадцяти місяців – 1500 гривень за голову.

Дотація за молодняк, набутий шляхом його переміщення від інших власників, надається за кожні повні чотири місяці його утримання в такому господарстві від дати переміщення до досягнення ним тринадцятимісячного віку у розмірі:

за перші чотири місяці утримання молодняка – 300 гривень за голову;

за наступні чотири місяці утримання молодняка – 700 гривень за голову;

за наступні чотири місяці утримання молодняка – 1500 гривень за голову.

Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати 2500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка.

Для отримання дотації фізичні особи подають до виконавчого комітету Ізюмської міської ради (за адресою: пл. Центральна, 1, кім. 38, 3 поверх) наступні копії документів:

паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняка – виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

паспорта громадянина України;

довідки або договору про відкриття рахунка в банку;

документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті).

Зазначені документи приймаються протягом бюджетного року до 1 травня, до 1 вересня і до 1 грудня поточного року в порядку черговості їх надходження.