201 переглядiв

Вітання Ізюмського міського голови Валерія Марченка з нагоди 75 -ї річниці визволення міста Ізюм від нацистських загарбників

 27497332_632381083760455_270035904_n

      Дорогі ветерани! Шановні ізюмчани!

          5 лютого ми з вами відзначаємо 75-ту річницю з Дня визволення нашого рідного міста Ізюм від нацистських загарбників.         

         Це  дата, з якою пов’язане трагічне минуле Ізюма та його мешканців в роки жорстокої окупації. Водночас це світлий і важливий день, який став новим відліком в історій нашої рідної землі та викарбувався в пам’яті ізюмчан на довгі літа.

         Ми завжди пам’ятатимемо, якою дорогою ціною дісталася перемога над ворогом. Я хочу висловити  велику подяку всім, хто носить ім’я ветерана війни, хто пройшов пекло фронту, тилу, вистояв, а далі ще й піднімав з руїн наше місто.

         Слова глибокої подяки і всім тим, хто й сьогодні сприяє  розвитку нашого рідного міста.

          В цей день ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих фронтовиків, віддаємо данину поваги й шани  підпільникам і партизанам, оборонцям та визволителям ізюмської землі.      

         Бажаю вам, дорогі ветерани, перш за все вашого міцного здоров’я, душевної рівноваги, багато років бути поруч з нами, як найдосвідченіше, наймудріше покоління.

         Мешканцям міста щиро бажаю миру, добра, взаєморозуміння. Пам’ятаймо наше минуле і разом з ветеранами думаймо про майбутнє.

          Нехай завжди на нашій землі панує мир, спокій  і злагода !

         Слава героям!

         Слава визволителям!

         З повагою, Ізюмський міський голова Валерій Марченко

Електронна платформа Громадський бюджет