Офіційний сайт міста Ізюм

166 переглядiв

Футболісти ізюмського «Крем’янцю» з рахунком 3:0 перемогли ФК «Шевченкове»

MVT05008

4 травня на стадіоні «Крем’янець» відбулася перша календарна гра чемпіонату Харківської області з футболу сезону 2019 року серед команд першої ліги. Ізюмський футбольний клуб «Крем’янець» приймав на своєму полі футболістів з Шевченкового.
Привітати спортсменів та вболівальників з початком футбольного сезону завітали Ізюмський міський голова Валерій Марченко, депутат Харківської обласної ради Вісхан Ісламов, начальник управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради Максим Стрельник.
Під час параду-відкриття керівник ФК «Крем’янець» Ігор Шполянський за вагомий внесок у розвиток ізюмського футболу нагородив Почесною грамотою ветерана футболу Олексія Стовбу.
А вихованців народного колективу естрадно-циркового мистецтва «Чудесники» подарували присутнім яскравий динамічний виступ.
Далі розпочався матч. Ізюмські футболісти активно вступили в гру і вже на третій хвилині Вадим Раєвський відкрив рахунок. Протягом всього першого тайму футбольний клуб «Крем’янець» мав явну перевагу. Біля воріт суперника було дуже багато гострих епізодів і небезпечних ситуацій, які принесли вболівальникам команди справжнє задоволення. Як результат – на 40-ій хвилині матчу капітан команди Артем Вітко ударом головою пробив ворота суперника. З рахунком 2:0 на користь ізюмських футболістів команди пішли на перерву.
Впродовж усього другого тайму ФК «Крем’янець» також тримав значну перевагу в грі.
Матч закінчився з рахунком 3:0: на останній хвилині зустрічі футболісти ФК «Шевченкове» забили третій гол у власні ворота.
Тож вітаємо нашу команду з першою перемогою у футбольному сезоні 2019 року.
Наступну зустріч ФК «Крем’янець» проведе на виїзді 11 травня з командою ФК «Газовик» із смт Донець Балаклійського району.