Офіційний сайт міста Ізюм

125 переглядiв

Ізюм  увійшов до інтерактивної туристичної карти Google

1530620611-4711

У вівторок, 03 липня 2018 року, компанія Google презентувала сайт “Мандруй Харківщиною”, де для туристів зібрані цікаві пам’ятки архітектури та чудеса природи нашого регіону.

Всі вони розміщені на інтерактивній карті та об’єднані в уже готові маршрути. Туристична карта Харківщини приєднається до вже представлених раніше проектів інших областей України на порталі “Мандруй Україною”.

Обравши на карті локацію, турист отримує відомості про розташування, цікаві місця поруч, де зупинитись, а ще можливість перейти на офіційний сайт пам’ятки. Крім того, якщо мова йде про огороджені об’єкти чи будівлі, то вказується графік роботи. Більше того, на сайті є оцінки та відгуки місцевих експертів Google, які вже відвідали обране місце. Кожен може онлайн скласти власний маршрут, включивши до нього уподобані пам’ятки.  Деякі локації можна оглянути на дисплеї у 3D-турі, обравши опцію «360».

Так, можна здійснити віртуальну прогулянку Свято-Вознесенським собором в місті Ізюм, де зберігається одна з найбільш відомих і шанованих святинь Східної України – чудотворна ікона Піщанської Божої Матері, насолодитися чарівною природою одного з найстаріших дендропарків України – Краснокутського дендропарку, дослідити Національний природний парк “Гомільшанські ліси” та відкрити для себе інші цікаві місця області.

Окрім Свято-Вознесенського собору, на туристичній карті Google в Ізюмі також представлені Святе джерело «Кириченкова криниця», Ізюмський краєзнавчий музей імені М.В.Сібільова, Свято-Преображенський собор та гора Крем’янець.

Тож, мандруйте Харківщиною за посиланням: https://discover.kh.ua/

 

Управління молоді, спорту та іміджевих проектів

Ізюмської міської ради