70 переглядiв

Ізюмчани впевнено виступили на чемпіонатах Харківської області з тхеквондо (ВТФ) та боксу

Юні тхеквондісти- учасники змагань

У суботу, 22 лютого 2020 року в навчально-спортивному комплексі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Харків) пройшов Відкритий чемпіонат Харківської області з тхеквондо (ВТФ). Ізюмську ДЮСШ імені В.В. Ткаченка на чемпіонаті представляли 20 вихованців відділення тхеквондо (ВТФ) під керівництвом тренера-викладача Палія Віталія Вадимовича.
В скарбничці нашої збірної 12 медалей та 6 загальнокомандне місце серед 15 команд-учасниць. Чемпіонами Харківської області стали Казакова Ангеліна, Качура Анастасія, Варибрус Євген, Маковецький Іван. Срібні нагороди у Галаніної Єлизавети, Горбатенко Ксенії, Орля Іллі, Калінушки Микити та Степаняна Артема. Бронзовими призерами стали Ворошило Олександр, Спортник Єгор, Коловоротний Богдан.
– Перший основний старт 2020 року відпрацювали, другий – Чемпіонат Полтавської області за тиждень. Працюємо, виправляємо помилки та впевнено йдемо до Чемпіонату України, який відбудеться в березні у Харкові. Дякую всім за емоції та враження. Всіх з успішним стартом, – прокоментував тренер нашої команди Віталій Палій.

З 20-22 лютого 2020 року в залі боксу «Авангард» (м. Харків) проходили змагання Чемпіонату Харківської області з боксу серед юнаків 2004-2005 р.н., в яких брали участь 6 вихованців тренерів-викладачів з боксу Кириченка В.П. та Літвінова І.О. В чергове наші хлопці продемонстрували свою майстерність та витримку, отримавши цінний досвід.
Могилевський Максим, Бондаренко Артем, Туренко Назар впевнено провели свої бої і отримали нагороди – медалі, грамоти. За результатами змагань срібло чемпіонату у Могилевського Максима, бронзові нагороди змагань у Бондаренка Артема та Туренка Назара.

Електронна платформа Громадський бюджет