167 переглядiв

Ізюмчани змогли безкоштовно перевірити серце

Ізюм ОФІЦІЙНИЙ.00_00_41_21.Still036

Сфера охорони здоров’я є однією із пріоритетних напрямків у роботі міської влади. Велика увага приділяється питанням починаючи від покращення умов перебування у лікувальних закладах Ізюма, виділення коштів для забезпечення хворих необхідними медпрепаратами, придбання сучасних устаткувань для обстеження і до безкоштовних консультацій спеціалістів різних галузей медицини.
Так, 17 липня, на запрошення керівництва міста в Ізюмі побували київські лікарі з ДУ «Інституту серця МОЗ України». Мета візиту – актуалізація проблем серцево-судинних захворювань в Україні, підвищення інтересу населення до свого здоров’я, через систематичні медогляди для раннього виявлення захворювань.
Не секрет, що від гарної роботи серця залежить якість та тривалість життя людини. Тож ізюмчани, що мають проблеми з серцево-судинною системою, цього дня завітали до лікарняного містечка аби обстежитися та отримати поради фахівців. Під час візиту безкоштовно можна було зробити якісну ультразвукову діагностику серця. Лікарі-кардіологи уважно поставилися до кожного пацієнта, вислухали, ретельно оглянути та надали кваліфіковані рекомендації щодо лікування та належного підтримання здоров’я серцево-судинної системи.
Сподіваємося, що такі вкрай потрібні ізюмчанам візити медиків різного спрямування триватимуть і надалі.