352 переглядiв

Ізюмська молодь долучилась до світової акції чистого довкілля

1 на головну

Сотні учнів старших класів загальноосвітніх закладів нашого міста добровільно взяли участь у світовому екологічному Челенджі #trashtag, який здобув популярність по всьому світу. Мета такої акції, яка швидко набрала популярність у всьому світі,  прибрати сміття на природі і викласти у соцмережі фото “до” і “після”.

 Свідомі молоді ізюмчани 18 квітня прибирали узбережжя Сіверського Дінця в межах Ізюма в рамках міської природоохоронної акції  «Чисте довкілля – чисте сумління». Коли діти ініціювали прибирання, керівництво міста підтримало їх:  серед закладів було розподілено відповідні території, придбано пакети для сміття, залучено сміттєзбиральну техніку.

Сміття було більше ніж багато. Менше ніж за півгодини деякі групи назбирали зо два десятка пакетів. Знаходили і шприци, і одяг, і, звичайно, пластик. Та діти підійшли до наведення чистоти у своєму місті ретельно, оптимістично  та з ентузіазмом. Деякі навіть пообіцяли собі та оточуючим ніколи самим не смітити.

Заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін подякував усім, хто взяв участь в прибиранні,  закликав мешканців міста цінувати та берегти той порядок , який навели діти на узбережжі Дінця, а також самим теж долучитись до відомого Челенджу.

Загалом, в день прибирання було зібрано майже 3000 пакетів зі сміттям. Наприкінці прибирання деякі класи влаштували невеличкі  пікніки з традиційним кулішом.

Хочеться вірити, що ізюмчани стануть більш відповідальними до питання чистого довкілля.  Адже приклад діти вже показали.

Електронна платформа Громадський бюджет