Офіційний сайт міста Ізюм

90 переглядiв

Ізюмське об’єднане управління Пенсійного фонду України Харківської області повідомляє:

 

1-8-450x300

Зарахування страхового стажу по застрахованим особам  відбувається у разі повного погашення заборгованості зі сплати страхових внесків, єдиного соціального внеску. Станом на 01.09.2018 року  є  страхувальники, які не виконують свої зобов’язання зі сплати внесків та мають заборгованість, а саме:  ВАТ ІТРЗ,  ІЗЮМСЬКИЙ КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ, ТОВ ЗАКОМЕЛЬСЬКЕ «НВО «СІЛЬГОСПТЕХНІКА»», ДП «ІЗОЛ», ЖКГ «КАПИТОЛІВСЬКЕ» ОСКІЛЬСЬКОЇ СІЛЬРАДИ,  ТОВ «ТТК ЛІА» та  деякі фізичні особи-підприємці.

Якщо не сплачуються внески  – найманим  працівникам   не зараховується страховий стаж, що в подальшому впливає на соціальні виплати:  допомогу по безробіттю, оплату лікарняних, нарахування та виплату пенсій.

Існують сучасні електронні сервіси, за допомогою яких  Пенсійних фонд України надає можливість кожному громадянину індивідуально здійснювати постійний контроль за даними, що впливають на його соціальні права. Зокрема,  після підключення до послуги СМС –інформування застрахована особа щомісяця буде отримувати СМС – повідомлення про сплату/несплату роботодавцем єдиного внеску та зарахування/незарахування відповідного періоду до страхового стажу.

Після реєстрації на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України кожна застрахована особа має можливість контролювати свою зарплату та майбутню пенсію, перевіряти факт сплати внесків своїм роботодавцем та суму, з якої вони перераховуються (доступ до інформації з їх облікових карток – довідки форми   ОК-5 та ОК-7).