Офіційний сайт міста Ізюм

140 переглядiв

Ізюмські футболісти посіли друге місце у першій лізі Чемпіонату Харківської області

MVT05029

3 жовтня 2019 року на стадіоні Харківського національного університету внутрішніх справ пройшло нагородження чемпіонів та призерів Чемпіонату Харківської області з футболу серед аматорських команд сезону 2019 року в вищий та першій лізі.

Урочистості відбулись за участі керівництва Харківської обласної федерації футболу та Харківської обласної ради.

Переможці та призери Чемпіонату області були нагороджені кубками і дипломами Харківської обласної федерації футболу, а гравці – медалями.

Серед нагороджених команд була і команда ФК «Крем’янець», яка посіла друге місце у першій лізі. Команда отримала Кубок і медалі федерації футболу Харківської області.

Загалом, у чемпіонаті області взяли участь 19 команд із районів і міст Харківщини, серед них десять команд у вищій та дев’ять у першій лізі. Вперше за багато років перемогу вибороли футболісти з Красноградщини – клуб «Колос», сходинкою нижче – команда міста Ізюм «Крем’янець», третє місце посів Куп’янський футбольний клуб «Металург».

На нараді 8 жовтня  Ізюмський міський голова Валерій Марченко урочисто привітав Ігоря Шполянського з видатною перемогою. Той в свою чергу від себе та  футбольного клубу «Крем’янець» виказав подяку за підтримку Ізюмському міському голові Марченко Валерію Віталійовичу, депутату Харківської обласної ради Ісламову Вісхану Алавдійовичу, всім спонсорам та вболівальникам.