67 переглядiв

Ізюмські освітяни знайомилися зі стратегіями розвитку оцінювань у навчальних закладах

Ізюм ОФІЦІЙНИЙ.00_00_56_07.Still034

28 жовтня 2019 року в Ізюмі відбулася спільна нарада Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти та управління освіти Ізюмської міської ради.
У ній взяли участь заступник міського голови Володимир Мацокін, начальник управління освіти Ізюмської міської ради Олексій Безкоровайний, директори закладів загальної середньої освіти міста, заступники директорів з навчально-виховної роботи початкової та старшої школи, керівники міських методичних об’єднань.
Заступник директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Наталія Русанова та начальник організаційно-методичного відділу Олена Шматько ознайомили ізюмських освітян зі стратегією розвитку освітніх оцінювань у сфері загальної середньої освіти у найближчі роки. Йшлося також про використання результатів моніторингового дослідження читацької та математичної компетентностей для підвищення якості початкової освіти.
Також спеціалісти з Харкова підбили підсумки ЗНО за 2019 рік по області та повідомили, що зовнішнє незалежне оцінювання в 2020 році не передбачає жодних глобальних змін. Тож цьогорічні одинадцятикласники можуть бути спокійні. Реєстрація на ЗНО-2020 стартує 3 лютого і закінчується 24 березня 2020 року.
Щодо пробного ЗНО-2020, то зареєструватися для участі у ньому можна з 3 по 24 січня 2020 року. Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов — 28 березня. У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест лише з одного навчального предмета.

Електронна платформа Громадський бюджет