134 переглядiв

Ізюмські поліцейські посилили роботу щодо профілактики та розкриття злочинів

З метою усунення причин і умов, що  негативно впливають на стан криміногенної ситуації в області та результати роботи підрозділів поліції, забезпечення ефективного виконання підрозділами ГУНП в області завдань та функцій, на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 25 жовтня 2016 року, наказу Національної поліції  від 21.10.2016 «Про організацію проведення оперативно-профілактичних заходів на території держави» на території Харківської області з 1 по 30 листопада проводитимуться посилені оперативно – профілактичні заходи, зокрема на території обслуговування Ізюмського ВП ГУНП в Харківській області.

Для проведення ефективних заходів, щодо профілактики та розкриття злочинів, у відновленні порушених прав потерпілих осіб складено план по відпрацюванню м. Ізюм та Ізюмського району. Головна увага під час відпрацювання буде приділятися встановленню осіб, які вчинили злочинита  які перебувають у розшуку. Відпрацювання згідно проведеного аналізу приміських, лісопаркових зон, барів тощо з метою виявлення осіб, схильних до вчинення кримінальних правопорушень, іншого антигромадського елементу в цих місцях. Також, значна увага буде приділена заходам з виявлення адміністративних правопорушень: дрібне викрадення чужого майна (ст. 51КУпАП), керування транспортом у стані сп’яніння (ст. 130 КУпАП); дрібне хуліганство (ст. 173 КУпАП); куріння у заборонених місцях (ст. 175-1 КУпАП); виготовлення самогону (ст. 176 КУпАП); розпивання алкоголю заборонених місцях (ст. 178 КУпАП); проституція (ст. 181-1 КУпАП);  порушення правил адміністративного нагляду (ст. 187 КУпАП).Працівникам сектору превенції (колишні дільничні інспектори міліції)буде приділятися увага перевірці осіб, які перебувають на обліках (раніше судимих, осіб, що перебувають під адміннаглядом, осіб, які вчиняють насильство в сім’ї, власників зброї). Активізуються заходи з виявлення осіб, які керують транспортними засобами в стані алкогольного і наркотичного сп’яніння, без відповідних реєстраційних документів або з ознаками підробки.

Щоденно згідно розробленого графіку до несення служби по охороні громадського порядку буде залучатися максимальна кількості особового складу для відпрацьовуються найбільш криміногенних вулиць нашого міста. Наряди поліції, максимально наближені до розважальних закладів міста, а також до місць значного скупчення людей.

Звертаємося до громадськості з проханням сприяти роботі поліції та надавати інформацію про осіб, які можуть бути причетні до вчинення правопорушень, аби підвищити рівень розкриття злочинів.

 

Електронна платформа Громадський бюджет