255 переглядiв

Ізюмський міський голова Валерій Марченко взяв участь у засіданні Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області

649

        Ключовими темами для обговорення під час заходу стали подальше запровадження децентралізації, налагодження роботи Дорожнього фонду та реалізація реформи медицини в регіоні.

        Звертаючись до представників громад, голова Харківської ОДА Юлія Світлична наголосила на важливості реалізації ініціатив Президента Петра Порошенка стосовно приведення доріг до належного стану та закликала максимально скористатися можливостями, які сьогодні надає держава. Юлія Світлична відзначила, що важливими напрямками роботи цього року стануть запуск Дорожнього фонду області, з якого фінансуватимуться ремонти доріг місцевого значення, та впровадження ініційованої Президентом України реформи медицини.

        Під час зборів Ізюмський міський голова Валерій Марченко взяв участь у обговоренні питання щодо розвитку сфери охорони здоров’я в області, зокрема виділення коштів з Державного фонду регіонального розвитку. В ході дискусії Валерій Віталійович наголосив, що для громади Ізюма в питанні медицини пріоритетним є  модернізація інфраструктури, а саме: капітальний ремонт в Ізюмській центральній міській лікарні, ремонт амбулаторії №2 Центру первинної медико-санітарної допомоги, ремонт інфекційного відділення Ізюмської ЦМЛ та ремонт приміщення акушерського-гінекологічного відділення Ізюмської ЦМЛ.

        Наприкінці зустрічі голова Харківської обласної ради Сергій Чернов звертаючись до учасників зборів зазначив: «Питання медичної реформи повинно бути на контролі щодня. Повинні розуміти, що від того, як ви ефективно зможете сконцентрувати свої організаційні, матеріально-технічні, фінансові і кадрові ресурси – залежить ефективно чи ні запрацює медична реформа. За вами повинна бути ініціатива, ви повинні мати стратегічне бачення, а ми допомагатимемо вам, якщо виникатимуть проблеми або запитання».

Електронна платформа Громадський бюджет