119 переглядiв

Ізюмський водоканал модернізує головну каналізаційно-насосну станцію міста

02

Очисні споруди Ізюма є одним з основних елементів життєдіяльності міста. Це дуже важливий об’єкт, оскільки забезпечує повне біологічне очищення побутових і виробничих стічних вод. Тож контроль їх надійної та ефективної роботи завжди під особливою увагою з боку керівництва міста.
На одній з найбільших каналізаційно-насосних станцій, що розташована неподалік колишньої СЕС, Ізюмським комунальним виробничим водопровідно-каналізаційним підприємством розпочато ремонтні робіти. Станція приймає стічні води майже з усього міста, окрім району залізничного вокзалу. Введена в експлуатацію ще у 70-х роках минулого століття. У 90-х об’єкт було реконструйовано. Періодично тут виконувались певні роботи з технічного обслуговування. А цьогоріч з ініціативи Ізюмського міського голови Валерія Марченка в міському бюджеті для надійної та безаварійної роботи станції передбачено кошти на повну заміну трубопроводу та запірної арматури. Все необхідне для цього вже повністю закуплено.
Як повідомив директор водоканалу Михайло Зубко, силами підприємства без зупинки технологічного процесу ремонтні роботи будуть проводитися протягом місяця. По їх закінченню підприємство розраховує отримати економію електроенергії та підвищення надійності роботи станції. У подальшому за рахунок цього планується заміна існуючого насосного обладнання.

Електронна платформа Громадський бюджет