312 переглядiв

Керівництво Ізюма побувало на відкритті басейна в польському Андрихуві

изображение_viber_2019-08-26_07-50-27

З 23 по 26 серпня 2019 року в Андрихуві (Польща) відбувся традиційний фестиваль “Свято врожаю”.
На урочистості були запрошені делегації з міст-побратимів Ізюм та Сторожинець (Україна), Бржецлав (Чехія), Тукумс (Латвія), Існи-ім-Алльгой (Німеччина), Хоні (Грузія), Ландграаф (Нідерланди). Наше місто представляли на святі Ізюмський міський голова Валерій Марченко та заступник міського голови Михайло Іщук.
Поруч із традиційними заходами фестивалю цьогоріч пройшов ярмарок-виставка запрошених делегацій, де полякам демонструвались традиційні кулінарні та сувенірні вироби країн-гостей. Кожне місто-побратим Андрихува за участь отримало у нагороду красивий врожайний вінок – символ свята. Дійство супроводжувалось виступом відомого польського гурту “Baciary”.
По закінченню святкування всі учасники заходу барвистою ходою вирушили на відкриття прекрасного спортивного об’єкту – нового критого багатофункціонального плавального басейну у найбільшому житловому комплексі Андрихува. Розрізання стрічки і випущені білі голуби дали страт роботи нового такого потрібного для громади Андрихува спортивного інфраструктурного об’єкту. Після урочистої частини перший символічний стрибок у басейн у штанах, сорочці та краватці виконав мер Андрихува Томаш Жак. Він деякий час із задоволенням плавав по його довжині в компанії юних плавців.
Вже після закінчення церемонії відкриття басейну, спілкуючись з Томашом Жаком, Ізюмський міський голова Валерій Марченко подякував за гостинність та можливість взяти участь у святі. “Кожен раз, коли ми приїздимо до вас, то бачимо великі зміни, – зазначив Валерій Віталійович. – А це значить, що в Андрихуві є хороший господар і взаємодія з громадою. Такі приклади, у свою чергу, надихають і нас робити рідне місто кращим, привабливішим, сучаснішим”.
Приємно, що такі візити збагачують корисними надбаннями досвід роботи ізюмської громади. Можливість спілкування та співпраця з колегами із європейських країн є безцінною, бо має великий вплив на майбутні зміни у нашому рідному Ізюмі.

Електронна платформа Громадський бюджет