384 переглядiв

Хто в Ізюмі має пільги зі сплати податку за нерухоме майно

Заставка.00_06_29_23.Still019

Міська влада у своїй роботі завжди йде на зустріч ізюмчанам та повсякчас намагається знаходити шляхи для покращення соціального становища вразливих категорій громадян і зменшення податкового навантаження для підприємців. Тому за ініціативи Ізюмського міського голови Валерія Марченка, враховуючи чисельні звернення мешканців міста Ізюма, міською радою було прийнято рішення про надання у 2020 році пільг зі сплати податку за нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Так, від сплати податку за об’єкти нежитлової нерухомості некомерційного призначення, які знаходяться виключно в межах присадибної ділянки, 100-відсотково звільняються такі категорії фізичних осіб: пенсіонери за віком, діти війни, учасники бойових дій, інваліди та учасники війни, жертви нацистських та політичних переслідувань, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС 1-4 категорії, інваліди 1-2 групи, багатодітні сім`ї, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, учасники АТО/ООС.
Для отримання пільги, вищезазначеним категоріям громадян слід звернутися з документами, які підтверджують право на пільгу, до Ізюмського управління ГУ ДПС в Харківській області за адресою: м. Ізюм, вул. Покровська,32, ІІ поверх, Центр обслуговування платників податків.

Крім того, для сприяння розвитку малого бізнесу в нашому місті та зменшенню податкового навантаження у зв’язку зі зростанням мінімальної заробітної плати, цього року фізичним особам і підприємцям вирішено зменшити до розміру 2018 року податок на об’єкти нежитлової нерухомості, що використовуються за комерційним призначенням, тобто податкова пільга становить 50%.

Електронна платформа Громадський бюджет