340 переглядiв

Кімната для відпочинку в стилі ретро: в управлінні соціального захисту населення тепер комфортно і затишно

 

DSC06171

Все завдяки реалізованому мініпроєкту «Разом в майбутнє» та додатково виділених коштів з міського бюджету.

В рамках конкурсу «Разом в майбутнє» в установі було замінено вікна на сучасні енергозберігаючі, виконано демонтаж дерев’яної стіни та замість неї зроблено кладку з  газобетонних  блоків разом з утепленням,  відремонтовано підлогу, стелю та стіни. Роботи виконані були на загальну суму 299 999,00  грн. З обласного бюджету виділено — 149 999 грн., бюджет міста Ізюм — 135 000 грн. Свою частку, а саме  15 000 грн., внесла Ізюмська міськрайонна організація «Спілка Чорнобиль України».

Але на подальші роботи для облаштування кімнати для відпочинку необхідні були ще кошти.

Керівництво міста підтримало ідею створення ретро-кімнати в управлінні і з бюджету Ізюмської міської об’єднаної територіальної громади додатково було виділено ще кошти в сумі 208 тис. грн.. для проведення подальшого поточного внутрішнього ремонту приміщення та ремонту частини даху.

І ось 30 листопада відбулось її офіційне відкриття. Ізюмський міський голова Валерій Марченко та його заступник Володимир Мацокін перерізали червону стрічку, тим самим відкривши таку довгоочікувану усіма кімнату для відпочинку в стилі ретро.  Аби зберегти  автентичність духу різних років минулих століть, інтер’єр кімнати оздоблений старими меблями, раритетними речами, такими як програвач, магнітофон, музичні платівки, плакати та постери, вирізки із старих газет,  одяг сторічної давнини та інші дрібниці в тему загального антуражу.

 Начальник управління Надія Петрова разом із працівниками закладу подякували міському голові Валерію Марченку за  фінансову допомогу та підтримку ініціативи колективу. В знак вдячності для міського голови був продемонстрований відеофільм.

 Взагалі, відкриття відбулось в незвичайному стилі, ведучі говорили віршованими рядками, було сказано багато теплих слів керівництву громади.  Тож відтепер і працівники закладу, і представники громадських організацій мають можливість відпочити або провести час з користю.

Електронна платформа Громадський бюджет