Офіційний сайт міста Ізюм

1,259 переглядiв

Комісії

Склад постійних комісій Ізюмської міської ради 7 скликання

 

 

1.Постійна комісія Ізюмської міської ради з питань планування, бюджету та фінансів:

Голова комісії:    Петров Костянтин Євгенович

Заступник голови комісії:                Тимофеєва Валентина Іванівна

Секретар:            Марченко Руслан Віталійович

Члени комісії:      Савченко Володимир Петрович

Фомичевський Анатолій Станіславович

Філоненко Сергій Вікторович

Петрова Надія Петрівна

Понімаш Сергій Петрович

Нехода Віталій Миколайович

Лесик Олена Петрівна

 

2.Постійна комісія Ізюмської міської ради з питань законності, правопорядку та депутатської діяльності:

Голова комісії:    Гелла Валерій Петрович

Заступник голови комісії:                 Покровський Олександр Петрович

Секретар:             Андрушок Олена Миколаївна

 

 

3.Комісія з питань з питань комунальної власності,  житлово – комунального господарства, благоустрою і енергозбереження:

Голова комісії:    Кукла Андрій Валерійович

Заступник голови  комісії:                 Бриль Юрій Олександрович

Секретар:             Каракай Микита Олександрович

Члени комісії       Леміщенко Володимир Васильович

 

 

 

4.Постійна комісія Ізюмської міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин :

Голова комісії:    Бондарєв Олег Борисович

Заступник голови комісії:   Грош Руслан Володимирович

Секретар:            Гаврашенко Віктор Володимирович

Члени комісії:      Рогулін Олександр Миколайович

Журба Роман Олександрович 

 

 

5.Постійна комісія Ізюмської міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я та гуманітарної політики:

Голова комісії:   Явдокименко Олександр Володимирович

Заступник голови комісії:  Стукаленко Дмитро Якович

Секретар:    Лашаєв Геннадій Вячеславович

Члени комісії:  Слабунова Вікторія Юріївна 

Амбардарян Галина Миколаївна

Клімов Віталій Дмитрович

 

6.Постійна комісія Ізюмської міської ради з питань економічної політики та інвестицій:

Голова комісії : Шук Олександр Олексійович

Заступник голови комісії:     Ковальчук Володимир Петрович

Секретар:      Скуйбіда Сергій Вікторович

Члени комісії:      Божков Олександр Андрійович

Мацокін Володимир Володимирович