Офіційний сайт міста Ізюм

784 переглядiв

Комісії

Склад постійних комісій Ізюмської міської ради 7 скликання

 

1.Постійна комісія Ізюмської міської ради з питань планування, бюджету та фінансів:

Голова комісії:

Петрова Надія Петрівна

Заступник голови комісії:

Тимофеєва Валентина Іванівна

Секретар комісії:

Марченко Руслан Віталійович

Члени комісії:

Савченко Володимир Петрович

 

Фомичевський Анатолій Станіславович

 

Філоненко Сергій Вікторович

 

Петров Костянтин Євгенович

 

Понімаш Сергій Петрович

 

Нехода Віталій Миколайович

 

Лесик Олена Петрівна

2.Комісія з питань з питань комунальної власності, житлово – комунального господарства, благоустрою і енергозбереження:

Голова комісії:

Кукла Андрій Валерійович

Заступник голови комісії:

Бриль Юрій Олександрович

Секретар комісії:

Каракай Микита Олександрович

Члени комісії:

Леміщенко Володимир Васильович

 

Мурашко Юрій Миколайович

3.Постійна комісія Ізюмської міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин:

Голова комісії:

Бондарєв Олег Борисович

Заступник голови комісії:

Грош Руслан Володимирович

Секретар комісії:

Гаврашенко Віктор Володимирович

Члени комісії:

Рогулін Олександр Миколайович

 

Журба Роман Олександрович

   
   

4.Постійна комісія Ізюмської міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я та гуманітарної політики:

Голова комісії:

Явдокименко Олександр Володимирович

Заступник голови комісії:

Стукаленко Дмитро Якович

Секретар комісії:

Лашаєв Геннадій Вячеславович

Члени комісії:

Слабунова Вікторія Юріївна

 

Амбардарян Галина Миколаївна

   

5.Постійна комісія Ізюмської міської ради з питань економічної політики та інвестицій:

Голова комісії:

Шук Олександр Олексійович

Заступник голови комісії:

Ковальчук Володимир Петрович

Секретар комісії:

Скуйбіда Сергій Вікторович

Члени комісії:

Божков Олександр Андрійович

 

Мацокін Володимир Володимирович

6.Постійна комісія Ізюмської міської ради з питань законності, правопорядку та депутатської діяльності:

Голова комісії:

Гелла Валерій Петрович

Заступник голови комісії:

Покровський Олександр Петрович

Секретар комісії:

Андрушок Олена Миколаївна