156 переглядiв

Кругла дата – світла дата: як в Ізюмі відзначили ювілей міського Палацу культури

Ізюм ОФІЦІЙНИЙ.00_05_52_00.Still042

25 жовтня 2019 року в Ізюмі міський Палац культури відзначив свій 60-річний ювілей. З нагоди круглої дати працівники закладу приготували яскраве свято.
Вже біля сходів на гостей очікували цікавості – ростові ляльки та ходулісти, яскраво і гучно вітали пісенними виступами хор «Криниченька» та ВІА «Вокаліз». А у фойє можна було побачити фотографії сучасних творчих колективів Палацу, потрапити до ретро-парку з ностальгічною фото-зоною та цікавими архівними фотографіями, побачити концертні костюми 60-х років минулого століття та сучасності. Працював і ретро-буфет, де пропонували різні смаколики та лимонади.
До концертної зали гостей люб’язно запрошували яскраві усміхнені дівчата, даючи кожному святкову афішу.
Хвилинний відлік і концертна програма під назвою «Назад у майбутнє» розпочалася з фільму про багату історію та динамічне життя Палацу-ювіляра. А музична композиція від творчих працівників закладу налаштувала присутніх на святкову ноту.
З вітаннями і подарунками на свято завітали заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін, депутат Харківської обласної ради Вісхан Ісламов, начальник управління культури Олена Яснова, представник ДП «Ізюмський приладобудівний завод» Наталія Єсіна.
Разом зі словами подяки за роботу та побажанням подальших творчих успіхів приємно було отримати від міської влади сертифікат на придбання світлового обладнання для сцени концертної зали, інші потрібні та корисні презенти.
Під час урочистостей за багаторічну плідну роботу у галузі культури були вручені подяки колективу МПК від Ізюмського міського голови Валерія Марченка та головному режисеру закладу, керівнику театрального колективу «ШОК» Надії Шерстюк – від управління культури Ізюмської міської ради.
Директор міського Палацу культури Ольга Деканенко від імені усіх працівників закладу подякувала гостям за підтримку та чудові подарунки.
Запрошеним на свято ветеранам галузі культури, які свого часу працювали у Палаці, нинішні вихованці вручили квіти та подарунки.
Офіційна частина святкового дійства перепліталася з кращими концертними номерами творчих колективів та виконавців нашого міста, які надали присутнім гарний настрій та позитивні емоції.
Вітаємо і ми з такою світлою датою колектив міського Палацу культури. Бажаємо подальших творчих успіхів, натхнення, невичерпної енергії та процвітання.

Електронна платформа Громадський бюджет