166 переглядiв

Міська влада підписала меморандум про співробітництво з Асоціацією муніципалітетів Голландії

DSC_6762

       14 березня делегація керівництва міста на чолі із заступником Ізюмського міського голови Костянтином Петровим відвідала місто Слов’янськ, до якого також завітали гості із шести міст України: Донецької, Дніпропетровської та Харківської областей, а також партнери із Західної Європи – з Нідерландів.

     У великому залі засідань Слов’янської міської ради в урочистій обстановці учасники зустрічі – представники міської влади і громадських організацій з Ізюму, Первомайська, Павлограда, Покровська, Святогорська та Слов’янська підписали Угоду про співпрацю з Асоціацією муніципалітетів Голландії. Дана міжнародна організація працює за підтримки уряду Нідерландів. Її директора Пітера Кніп називають експертом в муніципалітетном русі.

       У 2016 році голландці запропонували для Ізюма участь у спільних муніципальних проектах, проводили відповідні семінари, тренінги та зустрічі з керівництвом міста та громадськими організаціями. І, нарешті, підійшли до моменту підписання Угоди про співпрацю, в тому числі і фінансової підтримки для реалізації суспільно важливих проектів в місті.

 

Електронна платформа Громадський бюджет