120 переглядiв

Містянам і селянам Ізюмської міської ОТГ – комфорт, безпека і якісні послуги

72627107_144345910268346_6845061096722661376_n

Міська влада робить все можливе, аби кожен житель Ізюмської міської об’єднаної територіальної громади постійно відчував зміни на краще. І це стосується не лише міста Ізюм, а й Кам’янського старостинського округу, який є частиною утвореної минулого року ОТГ.
Так, в Кам’янці проживання мешканців села стає більш комфортними та наближається до рівня Ізюма. Комунальним підприємством “Благоустрій міста Ізюма” тут постійно проводяться ремонтні роботи та облаштування територій.
Ми вже повідомляли про ремонт восени минулого року пішохідного містку, який проходить через річку Греківка та веде до криниці, з якої майже всі жителі села набирають воду для побутових потреб. Силами та коштами підприємства було проведено роботи по стяжці та закріпленню труб, облаштуванню перил та цементування поверхні.
А вже незабаром відкриється реконструйоване приміщення адміністративної будівлі Кам’янського старостинського округу. Тут будуть розташовані робочі місця старости, спеціаліста центру надання адміністративних послуг та спеціаліста відділу земельних ресур­сів. Зовнішні та внутрішні роботи вже май­же закінчені, залишилось поновити систему газопостачання приміщення.
Приділяється увага і належному збереженню пам’яті та історії: відновлено зовнішній вигляд пам’ятника декабристу А.Є.Розену (1800-1884), який свого часу проживав у Кам’янці.
Разом на ці роботи з міського бюджету пішло більше пів мільйона гривень.
Завдяки встановленим прожекторам по вулицям Шкільній, Кам’янській, Колхозній, Першотравневій, Київській, Шевченка (всього 94 одиниці) село стало більш освітленим, комфортним та безпечним для проживання. Слід зазначити, що до цього багато років у селі світилося лише 5 ліхтарів біля школи та клубу.
До того ж, постійно ведуться роботи по покосу трави, зрізу чагарників та аварійних сухостійних дерев, прибиранню та вивезенню стихійних звалищ.
Тож село стає чистішим та охайнішим, що не може не радувати його мешканців.
Як бачимо, для міської влади і особисто для Ізюмського міського голови Валерія Марченка рівень життя містян і селян є однаково важливим. Докладається максимум зусиль, щоб усі жителі Ізюмської громади відчували комфорт, безпеку та отримували якісні послуги.