387 переглядiв

На території центральної міської лікарні облаштовують сучасну пропускну систему

shlagbaumi-1
       Облаштування території Ізюмської ЦМЛ новою огорожею із сучасною пропускною системою міська влада ініціювала ще минулого року.

       З міського бюджету було виділено 183 тис. грн. на придбання матеріалів та проведення відповідних робіт, а  нещодавно КП “Благоустрій м. Ізюма” розпочало встановлення  паркану вздовж усього медичного закладу протяжністю 600 м.  

       З боку вул. Залікарняної частина  території лікарні вже огороджена європарканом висотою 1,5 м. Це дозволило обмежити доступ тварин та сторонніх осіб  на територію лікарні з боку приватного сектору. Адже саме там стара огорожа вже давно була повністю зруйнована.

       Зараз встановлення паркану продовжено з боку автомобільної траси.

       Тепер залишиться тільки один в’їзд для швидких машин та автотранспорту з тяжкохворими, а для приватних автівок виділено стоянку, аби ті не їздили територією лікарні. 

       Як зазначив головний лікар Ізюмської ЦМЛ Дмитро Зінов’єв, на центральному в’їзді буде облаштовано шлагбаум та працюватиме охорона.  

       Це дозволить впорядкувати та фіксувати усі переміщення  транспорту, як це робиться на режимних об’єктах.

       Наразі ж приватні автівки їздять територією лікарняного містечка неврегульовано, а зупинки роблять будь-де — на газонах або просто посеред перехожих частин і заважають проїзду службового транспорту та швидких з пацієнтами.

       Окрім цього з тильного боку та з боку траси будуть встановлені спеціальні аварійні ворота для пожежників.

       Пішохідні шляхи до лікарні, згідно проекту, залишаться на своїх місцях: біля центрального в’їзду; з боку автостоянки, біля пологового будинку; зі сторони автовокзалу та на вул. Залікарняній.

       Нову огорожу із сучасною пропускною системою планується звести до кінця року.

Електронна платформа Громадський бюджет