Офіційний сайт міста Ізюм

318 переглядiв

Натаніка заспівала для ізюмських освітян

Заставка Ізюм.00_15_27_00.неподвижное изображение002

Осіння пора у кожного викликає особливі переживання: для когось це закінчення літа, для когось — чудові осінні пейзажі із жовто-гарячими тонами листя. Але є категорія людей для якої осінь завжди асоціюється з активним початком трудової діяльності після тривалої відпустки. Ці люди — педагоги, представники однієї з найголовніших професій у суспільстві. Адже саме вчителі й вихователі закладають фундамент майбутнього суспільства, в якому житимуть наступні покоління.
За традицією першої неділі осені в Україні працівники освіти відзначають своє професійне свято. З цієї нагоди 4 жовтня у міському Палаці культури відбулися урочистості. Привітати освітян Ізюма на свято завітав заступник Ізюмського міського голови Костянтин Петров. Звертаючись до присутніх у залі вчителів та вихователів, тренерів та керівників гуртків, Костянтин Євгенович від імені Ізюмського міського голови Валерія Марченка, депутатів Ізюмської міської ради та себе особисто подякував педагогам за щоденну копітку та вкрай необхідну працю.
З вітальним словом від голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної звернувся начальник управління освіти Ізюмської міської ради Олексій Безкоровайний.
За вагомий особистий внесок у розвиток мистецької освіти, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм Почесною відзнакою Міністерства культури України була нагороджена директор Ізюмської дитячої музичної школи з 1993 по 2018 рік Світлана Гунько, Почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації – заступник директора з навчально-виховної роботи Ізюмської дитячої музичної школи Галина Шевчук, Грамотою Ізюмського міського голови – директор Ізюмської дитячої художньої школи імені С.І.Васильківського Наталія Чернишева, провідний спеціаліст відділу науково-методичного та інформаційного забезпечення управління освіти Ізюмської міської ради Світлана Агішева, директор гімназії №3 Юлія Ольховська та вчитель історії ЗОШ №4 Марина Скрипник.
Також з нагоди професійного свята за багаторічну сумлінну працю, невтомний творчий пошук 5 освітян нашого міста отримали Подяки Ізюмського міського голови та 13 були нагороджені Грамотами управління освіти Ізюмської міської ради.
Особливий подарунок педагоги нашого міста отримали від Ізюмського міського голови Валерія Марченка – концерт відомої української співачки Натаніки. Під час виступу артистки в залі лунали бурхливі оплески, панувала святкова атмосфера та позитивний заряд енергії.
Наприкінці концерту начальник управління освіти подякував міській владі за організацію такого заходу, а співачці Натанікі – за яскраві враження та гарний настрій.