Офіційний сайт міста Ізюм

261 переглядiв

Новий арт-об’єкт в центрі міста як результат взаємодії влади, бізнесу і громади

Новый фильм (66).Movie_Копия экрана

Будівля в центрі міста, в якій знаходиться магазин “Слон”, набула нового незвичайного вигляду. Адже упродовж тижня штрих за штрихом з’являвся незвичний малюнок. Художник з Одеси Олексій Бака разом із помічником упродовж тижня створювали яскравий стрит-арт на будівлі, яка належить приватному підприємцю Костянтину Баверу. Саме він і був ініціатором ідеї прикрасити центр міста, зокрема фасад приміщення.

Тож, знайшовши художника та разом з ним підібравши відповідний малюнок, постало питання фінансування. Адже вартість такого муралу була достатньо висока. Та звернувшись до міської влади і дійшовши певної згоди, з міського бюджету було виділено кошти на матеріали. Сам же підприємець повністю оплатив роботу художника. І незабаром центр нашого міста набув нових кольорів.

А ось що саме зображено на малюнку та який він несе сенс — кожен сам дає собі відповідь. Адже задум і полягав в тому, щоб мурал не лише тішив око своїми барвами та майстерністю виконання, а й змусив зупинитись, звернути увагу, замислитись, поставити собі питання, на які знайдеться кілька відповідей. Такий собі сюрреалізм в розрізі будинку.

Як зазначив заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін, створення в нашому місті ще одного арт-об’єкту – це результат вдалої співпраці між міською владою та підприємцями-меценатами. І дуже добре, коли бізнес втілює соціальні проекти. Тому керівництво міста й надалі підтримуватиме такі чудові та цікаві ініціативи.

Важливими позитивними функціями муралів є підвищення привабливості: кольорові малюнки оживляють одноманітні простори типової забудови у житлових масивах. Такі зображення на великих будинках роблять їх більш комфортними, дружніми для візуального сприйняття, ближчими до людського масштабу.