371 переглядiв

Новорічний подарунок для паралімпійця

IMG_1596

Багаторазовий Чемпіон України з настільного тенісу,  учасник та призер чемпіонату Європи, учасник чемпіонату світу та Паралімпійських ігор 2016, переможець  та призер  міжнародних рейтингових турнірів з настільного тенісу Олександр Єзик отримав від міської влади новий тенісний стіл для тренування.

Ще влітку, коли усім містом проводжали Олександра на Паралімпійські ігри в Бразилію, Ізюмський міський голова Валерій Марченко привселюдно пообіцяв подарувати спортсмену професійний тенісний стіл. І ось напередодні новорічних свят спортивний інвентар нашого міста поповнився новим тенісним столом.

Як зазначив в інтерв’ю начальник управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради Ярослав Вишняков, цього року спортивна галузь міста отримала потужну підтримку від міської влади.

Так, 21,5 тис. грн. було виділено з міського бюджету на придбання професійного тенісного столу, 53 тис. грн. – на професійний даянг (спортивний килим) для вихованців секції з тхеквондо, 50 тис. грн. – на сучасне спортивне обладнання для залу боксу.

Олександр Єзик зауважив, що раніше йому доводилось займатись за аматорським, вже застарілим, тенісним столом, всупереч тому, що до змагань найвищих рівнів необхідно тренуватися за відповідних умов. Відтепер для цього є така можливість – новий професійний тенісний стіл, за що Олександр дуже вдячний міській владі та особисто Ізюмському міському голові Валерію Марченку.

Після урочистого вручення подарунку Валерій Віталійович  вирішив особисто випробувати стіл, зігравши з чемпіоном кілька сетів.

 

 

Електронна платформа Громадський бюджет