Офіційний сайт міста Ізюм

53 переглядiв

Олександр Єзик став срібним призером на Чемпіонаті Європи з настільного тенісу

1

Українська збірна очолила загальнокомандний залік серед спортсменів-учасників з понад 30 країн на престижних змаганнях континентальної першості, що їх з 28 вересня по 4 жовтня приймало словенське Лашко.

5 жовтня в Міністерстві молоді та спорту відбулася зустріч із переможцями, призерами та учасниками чемпіонату Європи з настільного тенісу серед паралімпійських команд.

З високим здобутком спортсменів привітали заступник Міністра молоді та спорту Микола Даневич, президент Національного комітету спорту інвалідів Валерій Сушкевич, колеги та друзі.

За словами Валерія Сушкевича, нашим співвітчизникам вдалося підтвердити звання першої команди в Європі, яке було здобуте у 2015 році. Такий потужний виступ свідчить про гарні перспективи й на світовій першості. Очільник НКСІУ ще раз представив присутнім паратенісистів, які здобули до скарбнички збірної 10 нагород.

Приймав участь в цих змаганнях і наш земляк – Олександр Єзик, який здобув срібну нагороду в командному заліку. Вітаємо Олександра та бажаємо подальших перемог.