227 переглядiв

Перші позитивні зміни об’єднання: у с. Кам’янка відремонтовано міст

MVT05169

В селі Кам’янка з часу входження його до Ізюмської об’єднаної територіальної громади почали відбуватись перші позитивні зміни, які роблять проживання мешканців села більш комфортними та наближають до рівня міста Ізюм. Адже керівництво міста відтепер спрямовує свої зусилля не тільки на благоустрій міста Ізюм, а й на села, що входять до Кам’янського старостинського округу.

Так, цього тижня працівники КП «Благоустрій міста Ізюма» відремонтували пішохідний місток в с.Кам’янка , який проходить через р. Сухий Ізюмець та веде прямісінько до криниці. Звідти майже всі жителі села набирають воду для побутових потреб. За багато років покриття зруйнувалось, залишивши лише дві труби, які почали просто розходитись у різні боки. Це ускладнювало селянам рух і доводилось йти пішки з кілометр, аби дістатись іншого містка та потрапити на протилежний бік річки.

Силами та коштами підприємства упродовж трьох днів було проведено роботи по стяжці та закріпленню труб, облаштуванню перил та цементування поверхні.

Тож міська влада й надалі робитиме все можливе, аби кожен житель Ізюмської об’єднаної територіальної громади відчував позитивні зміни.

Електронна платформа Громадський бюджет