352 переглядiв

Перший крок у доросле життя – в Ізюмі пройшов загальноміський парад випускників

IMG_0573

Перший крок у доросле життя – в Ізюмі пройшов загальноміський парад випускників

       27 червня відбулось особливе свято, яке не позначене в жодному календарі, – місто проводжало у  самостійну життєву дорогу  випускників закладів середньої освіти. Ввечері 216 ще вчорашніх школярів пройшли урочистою ходою центральною вулицею міста. У святковому вишуканому вбранні вони йшли разом з учителями та керівниками закладів, обабіч їх супроводжували батьки, рідні, друзі. Очолили колону керівництво міста на чолі з Ізюмським міським головою Валерієм Марченком, начальник управління освіти Олексій Безкоровайний.

       Вже дійшовши до сцени, випускники ЗОШ №6 закружляли у вальсі, тим самим відкриваючи свято. 

       Далі Ізюмський міський голова Валерій Марченко привітав випускників зі святом та провів церемонію нагородження. За особливі досягнення в навчанні, активну життєву позицію та з нагоди закінчення школи кращим учням було вручено подяки, а тим, хто закінчив школу з відзнакою – ще й грошові подарунки.  Серед них – 2 «срібних» і 7 «золотих медалістів». Відзначив Валерій Марченко подяками і батьків випускників за сумлінне виконання батьківських обов’язків і активну життєву позицію.

       І ось найурочистіша мить вечора – під власне виконання пісні випускниками з різних закладів та феєрверк танцювали зворушливий  прощальний вальс спочатку винуватці свята, а потім до них долучились і класні керівники.

       Тож грандіозне свято – і величне, і зворушливе водночас – дало змогу наостанок зустрітись випускникам всіх навчальних закладів міста і розійтись з  єдиної шкільної стежини у різні напрямки, де для них відкриються тисячі доріг та безліч можливостей.