177 переглядiв

Під час брифінгу Ізюмський міський голова вкотре закликав додержуватись карантинного режиму

Izyum-OFICIYNIY.00_00_24_08.Still040-300x169

Шановні ізюмчани!

Всі ви бачите в засобах масової інформації, що з кожним днем в нашій країні погіршується ситуація із захворюванням на корона вірусну інфекцію.

Станом 2 квітня квітня в Україні 804 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них – 20 летальних ( 3- за останню добу), 13 пацієнтів одужало. Лише за  минулу добу було підтверджено 135 нових випадків захворювання. На жаль, вже є один захворівший і в Харківській області.

Ситуація  погіршується. Шановні земляки! Не думайте, що все минеться , нас воно не зачепить. Під час карантину, через спалах COVID-19 кожен з нас потенційно може інфікуватися. Тому кожен раз, виходячи з дому, пам’ятай, ти наражаєш на небезпеку себе та інших людей. МОЗ України радить якомога менше виходити з дому і тільки в разі нагальної потреби. Носити маску та рукавички, не спілкуватися в людних місцях, витримувати дистанцію один від одного 2 метри, часто та ретельно мити руки і обробляти антисептичними засобами. Ще хочу зупинитися на карантинних заходах, введених постановою Кабінету Міністрів України. Цією постановою була введена заборона на роботу частини суб’єктів господарювання. Більшість підприємців з розумінням поставились до цих вимушених дій, але є й такі, які порушують правила карантину. Мої розпорядженням була створена комісія по контролю дотримання цих правил, і я хочу з відповідальністю сказати, що порушники, які будуть виявлені під час перевірки, понесуть покарання. Для міської влади найголовніше – це здоров’я та життя наших жителів. Також хочу всіх застерегти. На вулиці очікується тепла погода і багато хто захоче виїхати на пікнік, провести час з друзями або рідними. А це порушення карантинних заходів  та небезпека зараження коронавірусною інфекцією. Убережіть себе та своїх близьких від зараження. Потерпіть та посидьте вдома. Тільки разом, спільними зусиллями ми можемо унеможливити розповсюдження інфекції. Дуже приємно, що під час запровадження карантинних заходів для боротьби з коронавірусом, аби уберегти громадян від зараження, допомогу надають небайдужі люди. Так, депутат та секретар Ізюмської міської ради Артем Єрдаларян, депутати Марченко, Явдокименко, Мацокін на своїх депутатських округах роздають засоби захисту (медичні маски), для тих, хто знаходиться в групі ризику – ветеранам, пенсіонерам, це дуже добра та вчасна допомога. Також були організовані молодіжні волонтерські бригади, які відвідують стареньких, які не можуть самостійно про себе подбати. Вони допомагають закупити та доставити до помешкань таки людей потрібні їм продукти харчування та ліки, оплатити комунальні послуги. Допомагаючи таким чином людям похилого віку пережити важкі час, ми зводимо до мінімуму загрозу їх зараження коронавірусом. А головне, ми даруємо віру та надію на краще в цій важкій для нас з вами ситуації. Наостанок ще раз хочу нагадати всім (!) виконувати та дотримуватись стандартних рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я. Тоді у нас буде  шанс уникнути такої кількості захворюваності і смертей, які наразі вирують в Італії, Іспанії та інших країнах. Усім здорового глузду і здоров’я! Дякую за увагу!

 

 

Електронна платформа Громадський бюджет