395 переглядiв

Після перерви в Ізюмі відбулася загальноміська спартакіада з багатоборства

ISO06425 Нині спортивна складова відіграє значну роль в житті Ізюмської громади. З ініціативи та підтримки Ізюмського міського голови Валерія Марченка протягом останніх 5 років постійно вдосконалюються та зводяться нові об’єкти спортивної інфраструктури, а до занять спортом та проведенням активного дозвілля залучаються все більше жителів ОТГ. За дорученням Валерія Віталійовича Управлінням молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради постійно проводяться різноманітні змагання не лише серед юних спортсменів, а й серед дорослого населення.
Так, у суботу, 3 жовтня, після перерви через коронавірусну пандемію та карантинні обмеження відбулися змагання в залік традиційної загальноміської спартакіади. Цього разу на спортивний майданчик ЗОШ №4, аби позмагатися у багатоборстві, прийшли команди підприємств, організацій та установ Ізюмської міської ОТГ. На жаль, з 10 заявлених команд-учасниць у цьому виді спорту брали участь лише сім – збірні КП «Благоустрій міста Ізюма», Ізюмського комунального підприємства теплових мереж, Ізюмського комунального виробничого водопровідно-каналізаційного підприємства, Ізюмської міської ради, Управління освіти ІМР, Ізюмської дистанції колії (ПЧ-5) та ДП «Ізюмський приладобудівний завод».
Під час параду-відкриття спортивні команди привітав Ізюмський міський голова Валерій Марченко. Він подякував всім за участь у змагання і побажав учасникам успіхів та перемог.
До речі, Валерій Віталійович також є постійним учасником спартакіади в команді Ізюмської міської ради у змаганнях з мініфутболу, волейболу, баскетболу 3х3 та боулінгу.
Після оголошення головним суддею Олександром Шкодою розкладу та правил ігор змагання розпочалися підтягуванням на перекладині. Найкращий результат тут показали освітяни.
Далі учасники змагалися у бігу на дистанції 4х60 метрів. Переможницею також стала команда Управління освіти.
Найемоційнішими як для учасників, так і вболівальників виявилися змагання з перетягування канату. У запеклій боротьбі найсильнішою була команда водоканалу.
А от у киданні гранати відзначилися спортсмени-приладобудівники.
В останньому виді багатоборства – підняття гирі, фортуна знову посміхнулась ізюмським освітянам.
Тож по завершенню змагань лідером стала команда Управління освіти Ізюмської міської ради. Перемога, так би мовити, стала подарунком освітянам до професійного свята, бо змагання проходили саме напередодні Дня вчителя.
Другу сходинку посіли учасники Ізюмської дистанції колії (ПЧ-5), на третій – колектив Ізюмського комунального підприємства теплових мереж.
Далі місця розподілилися таким чином: четверте – ДП «Ізюмський приладобудівний завод», п’яте – Ізюмський водоканал, шосте – КП «Благоустрій міста Ізюма», сьоме – Ізюмська міська рада.
Нагородження призерів спартакіади змагань з багатоборства провів начальник Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Максим Стрельник.
Завершився захід спільним фото учасників змагань та вболівальників.