173 переглядiв

Піснями, танцями та гарним настроєм в Ізюмській громаді відзначили 8 Березня

01

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове свято 8 Березня, яке наповнює навколишній світ ніжністю та красою. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.
5 березня до Міжнародного жіночого дня в Ізюмській громаді в міському Палаці культури традиційно відбувся святковий концерт.
Вже при вході до концертної зали представницям прекрасної статі дарували вітальні листівки від Ізюмського міського голови.
Лунають святкові фанфари, гасне світло… і зі сцени звучить ніжна мелодія весни, а на екрані з’являється темні фігури маріонеток театру тіней. Розпочинається театралізована святкова вистава за участю Ізюмського міського голови Валерія Марченка, секретаря Ізюмської міської ради Артема Єрдаларяна, заступників Ізюмського міського голови Михайла Іщука, Костянтина Петрова та Володимира Мацокіна. Віршованими вітальними рядками вони поздоровили присутніх у залі жінок з чудовим, світлим та теплим святом 8 Березня. Приємно, що кожного року керівництво міста ретельно готується до святкування. Творчо, нестандартно, креативно чоловіки дарують ізюмчанкам свою повагу, щирість та любов. А натомість отримують гучні оплески та море чарівних посмішок.
Тож атмосфера ніжності, тепла та душевності з самого початку панувала у переповненій святковій залі.
Учасники художньої самодіяльності нашої громади продовжили дійство чудовою та видовищною концертною програмою. Веселі й мелодійні пісні, запальні танцювальні номери, циркові акробатичні композиції та світлове шоу подарували всім присутнім гарний настрій та святкові емоції.

Електронна платформа Громадський бюджет