433 переглядiв

Празькі перемоги Ізюмських талантів!  

 

IMG_1352

З 28 жовтня по 2 листопада в столиці Чехії Прага відбувся Міжнародний фестиваль таланту, моди та краси Crystal Stars.

Творчі колективи міста Ізюм взяли участь у цьому фестивалі. Вихованці зразкового ансамблю бального та сучасного танцю «Елегія» (керівник Світлана Фролова)  та вокального колективу «Melody kids» (керівник Марія Цугунян) гідно представили наше місто на міжнародному рівні.

Виступи конкурсантів із різних країн (Україна, Чехія, Німеччина та інші) оцінювало компетентне журі, до складу котрого увійшли заслужені артисти Чехії, солісти оперного театру в Празі та видатні хореографи.

Поїздка на фестиваль такого рівня стала для наших талантів дуже успішною.

За естрадний танок “На Івана Купала” у номінації хореографія колектив зайняв почесне І місце!

Окремі учасники отримали нагороди за сольні виступи.

Гран-прі у конкурсі краси виборола Бутенко Софія.

Міс фестиваль «Крістал Стар» стала Приступа Каріна.

Живолуп Софія здобула медаль за І місце у номінації народний танець.

А вокалістка Забашта Аліна виборола не тільки ІІІ місце у номінації вокал, а й шанс взяти участь у гала-концерті фестивалю.

З нагоди такої видатної події керівництво міста запросили усю делегацію, яка представляла наше місто на міжнародному рівні, аби за філіжанкою кави поспілкуватись з талановитою молоддю, дізнатись про враження від поїздки та подальші плани у своїй творчій діяльності.

Приємно, що завдяки поїздці на фестиваль талановиті діти не тільки змогли проявити себе, а й побачити багато нового. Організаторами конкурсу було запропоновано для відвідання кілька оглядових екскурсій, комфортні умови проживання і харчування. Отже, ізюмські таланти привезли додому кілька перемог, купу фотографій та приємних спогадів, що ще довго надихатимуть їх на нові досягнення та перемоги!

Електронна платформа Громадський бюджет