Офіційний сайт міста Ізюм

81 переглядiв

Про енергоефективні рішення для ОСББ говорили в Ізюмі

MVT05088

Ефективне управління багатоквартирним будинком – це справа непроста. Але реалії такі, що співвласники мають брати відповідальність за свій будинок і робити життя в ньому комфортним.
8 жовтня вже вдруге в Ізюмі у залі засідань Ізюмської міської ради у рамках проекту ЄС/ПРООН “Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень” (HOUSES) за підтримки керівництва міста управлінням житлово-комунального господарства Ізюмської міської ради спільно з ЄС/ПРООН було організовано навчання для голів ОСББ з метою впровадження сталих енергоефективних рішень. Його мета – мобілізація співвласників житла в багатоквартирних будинках в Україні та підтримка їхньої мотивації до підвищення рівня енергоефективності власних будинків.
Під час семінару, регіональний координатор ПРООН у Харківській області Юлія Самойлова детально розповіла присутнім про поточну діяльність ОСББ, а саме: як створити та втілити стратегію модернізації багатоквартирного будинку, про план розвитку будинку, основні вимоги до стратегії термомодернізації будинку, про план дій з енергозбереження та багато іншого. Також в рамках семінару презентували проект ЄС/ПРООН “Об’єднання співвласників будинків для впровадження енергоефективних рішень”.
До того ж, у ході семінару учасники мали можливість отримати відповіді на всі запитання, що стосуються створення та діяльності ОСББ, ведення документації.
Зазначимо, що проект діє на місцевому рівні по всій Україні, допомагаючи створювати нові об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), а також сприяючи зміцненню потенціалу як новостворених, так й існуючих ОСББ, які в подальшому зможуть розробити власні проекти з підвищення енергоефективності та подати заявку на фінансування до Фонду енергоефективності України.