185 переглядiв

Проведено профілактичну бесіду зі школярами

 

DSCN0213

13.03.2018 року співробітниками Ізюмського міськрайонного відділу з питань пробації спільно з представниками Ізюмського міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей Ізюмської міської ради взято участь в проведенні заняття зі школярами Ізюмської гімназії № 1 на тему: «Профілактика СНІДу та вживання наркотичних речовин».

Під час заходу присутнім була надана інформація з профілактики вживання наркотиків, пояснені наслідки їх вживання, учням повідомлено про можливість анонімного проходження діагностики на ВІЛ.

При обговоренні вказаних питань дітям роздано буклети «Скажи наркотикам: «Ні!», друкована інформація про шкідливий вплив наркотичних речовин на організм людини.

 «Профілактичні заходи щодо попередження розповсюдження небезпечних хвороб, вживання наркотичних речовин є важливою складовою роботи із учнями загальноосвітніх навчальних закладів», – зазначив фахівець з соціальної роботи з суб’єктами пробації Ізюмського міськрайонного відділу з питань пробації Вадим Огар.

Електронна платформа Громадський бюджет