243 переглядiв

Роботи на об’єктах інфраструктури міста виконуються в повному обсязі та згідно запланованого графіку-Валерій Марченко

MVT03424

Одним із пріоритетних завдань, над яким цілеспрямовано працює міська влада, це забезпечення комфортного життя в Ізюмі для жителів та гостей міста. А це значить, що упродовж майже 4-х років до міста залучаються грантові кошти, кошти обласного, державного бюджетів. А завдяки раціональному розподіленню коштів в міському бюджеті керівництво міста спільно з депутатським корпусом  віднаходять кошти і для співфінансування як необхідної умови майже у всіх проектах, на які залучено кошти зовні.

9 вересня, в рамках робочої поїздки Ізюмський міський голова Валерій Марченко перевірив хід виконання ремонтно-відновлювальних робіт на об’єктах інфраструктури міста. Так, він відвідав 7 об’єктів, на яких або ще тривають ремонтні роботи або вже добігли кінця. Це об’єкти соціальної, комунальної, спортивної сфер, які облаштовуються за рахунок не тільки місцевого бюджету, а й обласного та державного задля здійснення заходів щодо  соціально-економічного розвитку міста.

Спершу Валерій Марченко відвідав Міський Палац культури, де ведуться роботи по облаштуванню чоловічого туалету, закінчено поточний ремонт перил, ганку, частини покрівлі для уникнення зсуву снігу, облаштовано внутрішнє приміщення, зокрема два холи на першому поверсі та проведено систему опалення у глядацькій залі. Як зазначила директор палацу Ольга Деканенко, на ці роботи витрачено півмільйона гривень.

У залі боксу, який «переїхав» до приміщення колишньої районної бібліотеки, вже тривають заняття у відремонтованій залі. Ремонтні роботи триватимуть й надалі згідно з розробленим проектом на капітальний ремонт цього приміщення, зокрема кімнат для занять єдиноборствами.

На момент візиту в ФОК «Донець», де буде збудовано плавальний басейн, закінчуються демонтажні роботи та очікується початок робіт з риття котловану під басейн, будівництва другого поверху та подальші заплановані роботи . З Державного фонду регіонального розвитку на реконструкцію споруди в цьому році передбачено 18 млн. грн. и 2 млн. грн. вже виділено з місцевого бюджету.

В рамках  обласного конкурсу «Разом в майбутнє» у  колишньому приміщенні “Зали боксу”, що по Соборній,33, вже закінчено ремонтні роботи з облаштування молодіжного ХАБУ. Тепер приміщення не впізнати – нова техніка, меблі, затишно та тихо. Тобто створено всі умови для реалізації творчого потенціалу ізюмської молоді. Загальна сума проекту – 291 тисяча 418 гривень.

Також   міським головою було оглянуто об’єкти медичної сфери – стаціонарний корпус Ізюмської ЦМЛ та амбулаторію №2 в мікрорайоні залізничного ринку. Наразі, вже майже завершено ремонт під’їзду до відділення екстреної невідкладної медичної допомоги. Залишилось встановити огорожу та накриття. В амбулаторії тривають внутрішні роботи. Там облаштовують водопостачання та водовідведення, підлогу, стелі, тобто внутрішнє приміщення буде повністю оновлено.

Наприкінці поїздки Валерій Віталійович оглянув новий тротуар в районі залізничного ринку, який відремонтували працівники КП «Благоустрій міста Ізюма», та відремонтоване асфальтне покриття на вул. Островській. На цю дорогу з місцевого бюджету виділено 1,5 млн.грн. та  покладено 2234 кв.м. асфальту шириною 3,5 м.

Як зазначив очільник міста, в цілому, роботи виконуються в повному обсязі та згідно із запланованим графіком. Більшість об’єктів планується урочисто відкрити вже восени цього року.

Електронна платформа Громадський бюджет