112 переглядiв

Що потрібно зберігати у автомобілі на випадок аварійної ситуації на дорозі, з настанням осінньо–зимового періоду

0_daa1e_d704a477_orig

Зима – досить непростий період для кожного водія. Крім очевидно ускладнюючих умов водіння, в гру вступають надзвичайні ситуації – машина може стихнути в самій непрохідній глушині, залишивши вас на морозі і без найменших перспектив на порятунок. Щоб проблеми не застали вас зненацька, досить буде возити з собою елементарний набір виживання – приблизно такий:

Провід для прикурювання – через холоди, акумулятор автомобіля відмовляє набагато частіше звичайного. Якщо не хочете опинитися на узбіччі в промерзлій машині – подбайте, щоб в багажнику лежали дроти для прикурювання. Важливе значення мають довжина дроту і зручні, великого перерізу зачепи для клем.

Троси – друга за необхідності річ. Купуйте міцний, зі зручними зачепами.

Теплий одяг – зрозуміло, що взимку ви і так одягаєтеся досить тепло. Але подумайте про можливість довгого очікування евакуатора в заглушеній машині – і ви погодитеся: краще мати куртку і теплу кофту про запас.

Запас палива – просто про всяк випадок. Возите з собою каністру на 5-10 літрів, в якості недоторканного запасу. Так ви можете бути впевнені, що зможете вибратися з глушині – а якщо очікування допомоги затягнеться надовго, то розвести багаття з каністрою бензину буде простіше простого.

Лопата і килимок – не варто економити на лопаті, яку ви збираєтеся возити в багажнику сніжною зимою. Спецвироби для автомобілістів виконані з міцного заліза, вміють складатися і не займають в багажнику багато місця. В якості додаткового засобу, який допоможе вибратися із замету, возите з собою звичайний гумовий килимок. Він створить колесу необхідний рівень зчеплення.

Все для коліс – сюди ми включаємо необхідні дрібниці, які обов’язково повинні бути в багажнику. Домкрат, насос, запасне колесо – з цим ясно, на спущених колесах далеко не заїдеш.

Аварійний комплект – взимку темніє дуже рано. Перспектива лагодити заглухлу машину на неосвітленій дорозі може радувати тільки мазохістів, які не цінують своє і чуже життя. Подбайте про те, щоб в багажнику був знак аварійної зупинки, світловідбиваючий жилет і ліхтарик з запасом батарейок. Все це допоможе іншим водіям побачити вашу машину.

 

Сектор дорожнього нагляду    відділу  поліції.

Електронна платформа Громадський бюджет