113 переглядiв

«Школа успіху» в Ізюмі!

FB_IMG_1563515842839

Влітку цього року ізюмчанин Олександр Козицький, учень ІЗОШ № 4, взяв участь у Всеукраїнському проекті «Школа успіху» від Фонду братів Кличко, який спрямований на підтримку активної молоді у своїх громадах. Під час проекту підліток відвідував різні семінари, тренінги та екскурсії, а також слухав лекції успішних людей України. Наприклад, були лекції від засновника Фонду Володимира Кличка та «Золотої ракетки України» Евеліни Світоліної, де вони розповідали про свої злети та падіння.

А тепер гарна новина, після повернення додому, Олександр вирішив організувати локальну «Школу успіху» в рідному місті Ізюм, щоб поділитися отриманими знаннями та навичками з підлітками нашого міста.

Проект реалізовується 30 жовтня 2019 за підтримки Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради.

Якщо тобі від 13 до 16 років і ти активний та прагнеш розвивати своє місто – тобі до нас! На тебе чекає багато корисних лекцій, які надихнуть та вмотивують кожного учасника, та нові, цікаві знайомства!

Електронна платформа Громадський бюджет