Офіційний сайт міста Ізюм

671 переглядiв

Солдати територіальної оборони Ізюма склали присягу

MVT07386

Ізюмським міським військовим комісаріатом продовжуються заходи щодо підготовки підрозділів, які у випадку введення в країні правового режиму чи за окремим розпорядженням відповідатимуть за охорону та оборону важливих об’єктів, боротьбу з диверсійними групами, прикриття державного кордону та організацію комендантської служби.

Так, на базі Ізюмського комісаріату сформований батальйон територіальної оборони, який укомплектовано з військовозобов’язаних запасу міста Ізюм, Ізюмського Борівського, Барвінківського районів. Усього близько 300 чоловіків, які упродовж 10 днів вивчатимуть усі основи загальновійськового бою та ратної майстерності. Кожен з них отримає або вдосконалить навички із своєї військової спеціальності або здобуде нові. До того ж, навчатимуть їх спеціалісти і фахівці окремих підрозділів, які брали участь в АТО. Вони передадуть свій набутий досвід.

Як зазначив начальник управління територіальної оборони оперативного командування “Схід” полковник Сергій Калашніков, на навчання прийшли мотивовані громадяни, які хочуть захищати свою Батьківщину та які готові долати труднощі військової служби.

Тож навчання розпочато з головної події — складання присяги на вірність Україні та українському народові. На урочисту церемонію, яка відбулась 29 серпня,  завітали заступник Ізюмського міського голови Михайло Іщук, військовий комісар Валерій Філюнкін, комісари з інших районних військових комісаріатів, представники керівництва Ізюмського району та  духовенство.

Звертаючись до солдатів територіальної оборони, Михайло Іщук привітав їх із такою значною подією та побажав, аби їм не довелось втілювати в життя здобуті навички та знання.

Голова Ізюмської районної ради В’ячеслав Сердюк під час вітальної промови подякував керівництву міста Ізюм за надання усіх необхідних умов для навчання солдатів.

Отець Богдан молитвою благословив солдат та окропив присутніх свяченою водою        

І ось урочиста мить — кожен військовозобов’язаний складає присягу керівникам своїх підрозділів.

Навчання триватимуть до 6 вересня. Військовозобов’язані, які успішно пройдуть ці навчальні збори, будуть закріплені за бригадою територіальної оборони Харківщини як резервісти та надалі вже не залучатимуться для проходження зборів у інших військових частинах, розташованих по всій Україні.